مبل شویی ستارخان

خدمات مبل شویی در تهران

تمیز کردن مبل با دستمال نمدار، جوش شیرین، نمک و دیگر موادی که در خانه دارید، نمی تواند ذرات ریز آلاینده ها را از بین ببرد. با شیوه های نادرست مبل شویی موجب نفوذ آلودگی به بافت پارچه رویه مبل و حتی اسفنج داخلی مبلمان خواهید شد. شسشتوی مبل ها با روش های سنتی به وضوح ظاهر مبلمان را خراب می کند. خدمات خشکشویی با دستگاه مخصوص انجام می شود و بدون آسیب به رویه و اسکلت، مبلمان را تمیز می کند. با توجه به اینکه حمل مبلمان به محل کارگاه به دلیل حجیم بودن آن بسیار مشکل است، ما برای شستن مبلمان در محل حاضر می شویم. سرویس شستشوی مبل ها یکی از صدها خدمات درب منزل مبل شویی ستارخان است که در همه ایام سال سفارش می پذیرد.

هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

 

خدمات مبل شویی چیست؟

شستشوی مبل، کوسن، پشتی های سنتی و هر حجمی که دارای رویه پارچه ای است در حوزه خدمات مبل شویی قرار می گیرد. اگر مبلمان کلاسیک یا مدرن دارید می توانید از خشکشویی مبل در منزل برای تمیز کردن رویه مبل ها استفاده کنید. همه قسمت های جدا شونده مبل ها، نشیمن جدا شونده، پشتی هایی که از مبل ها جدا می شوند، همگی را می توان با سرویس شستشوی مبل با دستگاه تمیز کرد. خدمات مبل شویی تنها یک سرویس فصلی و مخصوص آخر سال نیست. همیشه می توانید از سرویس مبل شویی و شستشوی مبل مبل شویی ستارخان استفاده کنید. برای ثبت سفارش رایگان همین حالا تماس بگیرید.

بدترین و بهترین روش شستشوی مبل پارچه ای !

مبل شویی در منزل

برای تمیز کردن مبل ها، لکه بری و شستشوی مبلمان نیازی نیست مبل ها را به جایی ببرید. همیاران مبل شویی ستارخان برای شستن مبل ها درب منزل مراجعه می کنند. با ثبت سفارش رایگان در سامانه مبل شویی ستارخان می توانید از خدمات مبل شویی در منزل استفاده کنید. با ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای شستشوی مبل انجام شود. همیاران هوم سرویز در همه مناطق تهران خدمات شستشوی مبل با دستگاه مبل شور را ارائه می دهند. یک دستگاه کوچک برای شستن مبل ها به محل آورده می شود. این دستگاه دارای دو محفظه جداگانه برای آب و مواد شوینده است.

خشکشویی مبل در منزل

مبل شویی یک حرفه تخصصی است و نباید توسط افراد بی تجربه انجام شود. برای اینکه کیفیت مبل ها حفظ شود و بافت پارچه رویه مبل و اسفنج ها دچار آسیب نشود، از خدمات خشکشویی مبل در محل استفاده کنید. خدمات مبل شویی و خشکشویی مبلمان آسیبی به مبلمان گرانقیمت و لوکس تان نمی رساند ولی همه کثیفی های روی مبل را از بین می برد. شرکت های زیادی در زمینه خشکشویی مبلمان فعالیت دارند. برای اینکه خدمات بهتری دریافت کنید سفارش تان را در بهترین مبل شویی تهران ثبت کنید. افرد با تجربه و آموزش دیده می دانند با چه شوینده ای مبل های با ارزش تان را شستشو دهند. با همه اینها برخی از افراد برای کاهش هزینه ها از روش های سنتی استفاده می کنند که به شدت به ساختار مبل آسیب می زند.

شستشوی مبل با دستگاه

از شامپو فرش هم می توانید برای از بین بردن لکه های تازه قهوه و چای استفاده کنید. بعضی اسپری های تمیز کننده مخصوص هم برای مبلمان به فروش می رسد که به خوبی کثیف کاری های سطحی را تمیز می کنند. اما از بین بردن کامل الودگی ها و پاک کردن لکه های قدیمی روی مبل به این سادگی ها نیست. هیچیک از روش های شستشوی خانگی نمی توانند مبل ها را مثل روز اول تمیز و پاکیزه کنند. مبل شویی و شستشوی مبل با دستگاه شیوه ای مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه رو مبلی هم آسیب نمی زند. دستگاه مبل شور، ویژه شستشوی مبلمان طراحی شده و دارای سیستم شستشوی مخصوصی است.