قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران ،حال از شمال تهران به غرب آن سفر خواهیم کرد. بله، قالیشویی ستارخان در غرب تهران نیز شعب مختلفی دارد. قالیشویی غرب تهران برای آنکه خیال همشهریان ساکن تهران را آسوده کند، در مناطق مختلفی شعب خود را قرار داده است. این مسئله باعث شده تا هر منطقه به قالیشویی حرفه‌ای و معتبری دسترسی پیدا کند. قالیشویی ستارخان دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران است و با سال‌ها فعالیت در این زمینه، کیفیت کار خود را اثبات کرده است. به علاوه، ارائه نرخ و قیمت‌های منصفانه همراه با فاکتوری واضح باعث شده تا نظر مشتریان بیشتر جلب شود. در آخر نیز همراه با فاکتور، ضمانت خدمات ارائه می‌شود. تا اگر بر حسب اتفاق، مشتری از کار نهایی راضی نبود، بتواند از آن استفاده کند. این ضمانت نامه شامل ارائه کلیه خدمات شستشو به صورت رایگان است. قالیشویی غرب تهران شامل دو شعبه‌ قالشویی غرب تهران و قالیشویی سعادت آباد می باشد.

است و در تمامی مناطق ستارخان، تهرانسر، بلوار فردوس، جنت آباد، اکباتان، دهکده المپیک، مرزداران، پونک، گیشا، استاد معین، آزادی، صادقیه، امیرآباد، بلوارفردوس، کاشانی، اشرفی اصفهانی، دهکده المپیک، شهران، تهرانسر، اکباتان، شهرک آپادانا، طرشت، شهرک ژاندارمری، شهرک نفت، شهرزیبا خدمات رسانی می کند.

محدوده غرب تهران کجاست؟

محدوده غرب تهران شامل مناطق 2، 18، 19، 21 و 22 شهرداری تهران است. این محدوده شامل تمام محله هایی است که در این مناطق قرار دارند.

محله های منطقه 2 شهرداری تهران شامل سعادت آباد، طرشت، توحید، تهران ویلا، کوی نصر، پرواز، شهرک مخابرات، آزادی، برق آلستوم، مدیریت، دریا، شهرک قدس، بوعلی، آسمانها، اتوبان حکیم، گیشا، بهبودی، درختی، مرزداران، فرحزاد، شادمان، اتوبان شیخ فضل اله نوری ،ستارخان، شهرک آزمایش، کوهسار، اتوبان محمد علی جناح، خوش شمالی، شهرک ژاندارمری، شهید چوب تراش، شهید خرم رودی، همایونشهر، اتوبان نیایش، مترو شریف، اتوبان یادگار امام، شهرک غرب، جلال آل احمد، صادقیه شمالی شهرک هما، صادقیه، شهرآرا، ایوانک، شادمهر، پردیسان، زنجان و تیموری می باشد.

محله های منطقه 18 تهران شامل یافت آباد شمالی، یافت آباد جنوبی، خلیج فارس شمالی، خلیج فارس جنوبی، ولیعصر شمالی، ولیعصر جنوبی، تولیدارو، بهداشت، رجائی، سعید آباد، صادقیه، صاحب الزمان، اتوبان آزادگان، امام خمینی (ره )، فردوس، شهرک ولیعصر، هفده شهریور، شمس آباد، خلیج فارس، شاد آباد و شهرک صاحب الزمان می باشد.

محله های منطقه 19 تهران شامل عبدل آباد، رسالت، اسفندیاری و بستان،، بهمنیار، اسماعیل آباد، نعمت آباد، خانی آباد نو، خانی آباد نو شمالی، خانی آباد نو جنوبی، شریعتی شمالی، شریعتی جنوبی، شکوفه شمالی، شکوفه جنوبی، دولت خواه و شهید کاظمی می باشد.

محله های منطقه 21 تهران شامل تهرانسر، تهرانسر شمالی، تهرانسر غربی، تهرانسر شرقی، باشگاه نفت، تهرانسر مرکزی، شهرک دریا، شهرک پاسداران، شهرک شهرداری، شهرک آزادی، شهرک فرهنگیان، شهرک دانشگاه شریف، شهرک استقلال، شهرک غزالی، شهرک دانشگاه، شهرک 22 بهمن، بزرگراه فتح، چیتگر شمالی، چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن)، ویلا شهر، وردآورد و اتوبان تهران کرج می باشد.

محله های منطقه 22 تهران شامل دهکده المپیک، دریاچه چیتگر، گلستان شرقی، پیکان شهر، زیبادشت پائین، شهرک راه آهن – شهرک گلستان، شریف، گلستان غربی، زیبا دشت بالا، آزادشهر، امید – دژبان و شهید باقری می باشد.

 

نحوه دسترسی به غرب تهران

با وجود خطوط متعدد اتوبوسرانی و تاکسیرانی و همچنین خطوط مترو در تمام نواحی تهران، امروزه دسترسی به هر بخش از تهران بسیار آسان است. برای رسیدن به محدوده غرب تهران می توانید از طریق اتومبیل شخصی و یا از طریق وسایل حمل و نقل عمومی اقدام کنید.

دسترسی به غرب تهران با خودروی شخصی: برای رفتن به غرب تهران با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه شهید همت استفاده کنید.

دسترسی به غرب تهران با مترو: برای رفتن به غرب تهران با مترو می توانید از خط 2 مترو تهران استفاده کرده و در ایستگاه مترو صادقیه وارد خط 5 مترو شوید و به غرب تهران برسید. همچنین می توانید از طریق خط 4 مترو تهران در ایستگاه ارم سبز وارد خط 5 مترو شده و به این طریق خود را به غرب تهران برسانید.

دسترسی به غرب تهران با اتوبوس: برای رفتن به غرب تهران با اتوبوس تندرو نیز می توانید از خطوط 1، 2 و 10 اتوبوس تندرو تهران استفاده نمایید.

دسترسی به غرب تهران با تاکسی: همچون سایر مناطق تهران، برای رفتن به غرب پایتخت با تاکسی نیز می توانید از طریق تاکسی های خطی و یا تاکسی های گردشی اقدام کنید.

 

متخصصان  قالیشویی  ستارخان در منطقه شهرک غرب قبل از شستشو، به ریشه زنی و تعمیر یا بافت ریشه نو نیز می پردازند. تمامی موارد گفته شده برای هر فرش که نیاز داشته باشد انجام می‌شود. به جز فرش،  مبل شویی و موکت شویی به دستگاه‌های نیمه اتوماتیک نیز ممکن است. گروه متخصص در محل و منزل شما حضو خواهند یافت و این خدمات را ارائه می دهند. برای همین هم پیدا کردن شعبه نزدیک مسئله‌ای مهم است تا در زمان صرفه جویی شود.

خدمات قالیشویی ستارخان در غرب تهران

قالیشویی سعادت آباد ، یکی از شعب قالیشویی ستارخان در منطقه سعادت آباد می باشد که  آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این شعبه دارای بهترین دستگاه‌های تخصصی شستشوی فرش و خشکشویی مبلمان است. البته، تمامی مراحل گفته شده از جمله رفوگری، لکه برداری و… در این شعبه نیز انجام می‌شود. دستگاه‌های اتوماتیک و به‌روز این شعبه، سرعت و دقت کار را بیشتر کرده است. اگر ساکن سعادت آباد هستید، این شعبه آماده خدمات رسانی به شما در همه روز هفته است. می توانید به سر زدن به وب‌سایت قالیشویی ستارخان از روش‌های تماس با این مجموعه آگاه شوید. امکان سفارش آنلاین نیز وجود دارد و در صورت نیاز می توانید با پشتیبانی آنلاین سایت، سوالات خود را در میان گذاشته و مشاوره دریافت کنید.

قالیشویی ستارخان با شعب مختلف خود در سراسر تهران(جنوب تهرانشمال تهرانشرق تهران) آماده خدمت رسانی به شهروندان است. می توانید فرش‌های قدیمی و جدید خود را مانند روز اول تمیز و پاک تحویل بگیرید. فرش‌ها زینت بخش خانه ما هستند پس بهتر است آن‌ها را به دست افرادی با تجربه بسپاریم.

قالیشویی خوب غرب تهران

قالیشویی غرب تهران ،یکی از مناطق فعال در ارائه خدمات به ساکنان این منطقه است. انواع فرش از ماشینی گرفته تا دستباف، کرک، ابریشم و حتی تابلو فرش با رعایت تمامی نکات بهداشتی و مذهبی در این مجموعه تمیز می شوند. قالیشویی شهرک غرب با استفاده از آخرین تجهیزات شستشو فرش و قالی را به صورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد. رفوگری و رفع پارگی فرش و تابلو فرش از دیگر خدمات این مجموعه قالیشویی غرب تهران است. پس از بررسی فرش‌ها و ترمیم آن‌ها، رنگبرداری و لکه برداری انجام می‌شود. مرحله رنگ برداری و تثبیت رنگ بسیار مهم است. چرا که اگر دقت نشود، ممکن است رنگ‌های فرش با یکدیگر ترکیب شوند. لکه برداری نیز برای انتخاب نوع مایع شوینده بسیار مهم خواهد بود. اگر مواد شوینده متناسب با فرش انتخاب نشوند، می توانند به تار و پود فرش آسیب رسانده و باعث پارگی آن شوند.