قالیشویی الهیه

منطقه الهیه تهران یکی از قدیمی ترین و گرانترین مناطق تهران میباشد.

در این منطقه برج ها و خانه های لوکس فراوانی وجود دارد که فرشها و مبلمان منزل شما دوستان ساکن این منطقه نیازمند شست و شوی مناسب می باشد.

قالیشویی الهیه

یک قالیشویی معتبر میتواند شما را در این امر یاری نماید.

فرشها و مبلمان منزل شما با ارزش هستند و قالیشویی ستارخان در منطقه الهیه آماده خدمت گذاری به شما دوستان عزیز میباشد.

بلافاصله بعد از تماس شما با قالیشویی الهیه در محل شما حاضر شده و فرشهای شما به صورت لوله شده جمع آوری شده و به کارخانه قالیشویی مجاز ستارخان منتقل میگردد و بعد از کازشناسی بسته به جنس  فرش والیاف ، آن را با دستگاه های مربوط به آن فرش ومواد مناسب برای آ ن فرش را شستشو میدهند.

قالیشویی ستارخان

خدمات قالیشویی ستارخان (الهیه)

انواع خدمات شست وشو قالیشویی الهیه:

 • شست وشوی انواع فرش ماشینی
 • شست وشوی انواع قالی و قالیچه
 • شست وشوی انواع فرش دستبافت (توسط متخصان مربوطه) قالیشویی الهیه

انواع خدمات خشکشویی قالیشویی ستارخان (الهیه):

 • خشکشویی انواع مبلمان
 • خکشویی خوشخواب
 • خشکشویی موکت و صندلی ماشین

انواع خدمات ترمیمی قالیشویی ستارخان:

 • رنگ برداری
 • لکه زدایی
 • رفوکاری
 • ریشه زنی و پرداخت
 • رفع سوختگی

 

قالیشویی ستارخان در منطقه الهیه بهترین و برترین قالیشویی الهیه و سایر مناطق تهران  می باشد

قالیشویی ستارخان با رعایت اصول حرفه ای و تخصصی و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار ، دستگاه ها و تجهیزات  شست وشو و مواد شویند مرغوب وبا کیفیت و نیروی متخصص اماده ارائه ی خدمات قالیشویی به شهروندان عزیز می باشد .

برای ثبت سفارشات خود می توانید با شماره تلفن : 1832 در تماس باشید

 

بهترین و معروف‌ترین منطقه‌ی الهیه‌ی تهران

خیابان فرشته، لوکس‌ترین خیابان الهیه‌ست. برخی افراد خیابان فرشته رو لاکچری‌ترین خیابان تهران و ایران می‌دونن.

در این منطقه هم وطنان خوب ما زندگی می کنند که خانه های آن ها در نزدیکی سفارتخانه کشورهای آسیایی و اروپایی قرار دارد.

خیابان های معروف جردن (نلسون ماندلا)، فرشته، تختی، بوسنی و هرزگوین و چندین خیابان دیگر که همگی معرف منطقه الهیه تهران می باشند.

خانه های ویلایی موجود در الهیه برگرفته از باغ های قدیمی در دوره قاجار و پهلوی است که امروزه این باغ ها تغییر کاربری داده است.

در این منطقه از تهران، هم وطنانی حضور دارند که در ایام مختلف سال می خواهند قالی خود را بشویند و از ما کمک می گیرند.

قالیشویی ستارخان خدمات خود را در تمامی نقاط تهران، مخصوصا هم میهنان گرامی در محدوده الهیه انجام می دهد.

 

پاساژ الهیه

پاساژ الهیه یکی از مراکز خرید مهم محدوده الهیه تهران است که به عنوان نماد الهیه نیز شناخته می شود. این مجتمع تجاری در مساحتی بالغ بر 17000 مترمربع در سال 1390 در 11 طبقه با کاربری اداری- تجاری تاسیس شد. مرکز خرید الهیه در خیابان جردن (آفریقا) الهیه واقع شده و شامل مراکز تجاری برندهای مختلف است.

طبقه همکف بخش تجاری، رستوران و کافه، طبقات 2 و 3 شامل پارکینگ اختصاصی مجموعه، طبقه 4 خارج از دسترس و طبقه 5 طبقه رویال است. طبقه رویال این مجموعه شامل کافه، رستوران، سرویس بهداشتی و همچنین واحد های تجاری است. به طور کلی در این مجموعه ۴۰ واحد تجاری، ۲۸ واحد اداری و 4 طبقه پارکینگ و سالن اجتماعات وجود دارد.

کافی‌ شاپ و رستوران ویکولو حاضر در طبقه رویال یا روف تاپ این مرکز خرید، یکی از بهترین بخش های این مجموعه گران قیمت منطقه الهیه است.

 

قالیشویی در الهیه

امروزه به دلیل آپارتمانی شدن خانه ها در شهرها دیگر خبری از حیاط های بزرگ برای شست و شوی فرش ها نیست . از همین رو برای نظافت و شست شوی فرش ها باید فرش ها را به قالیشویی سپرد . قالیشویی های بسیاری در زمینه ارائه خدماتی همچون شست وشوی فرش ماشینی ، شست وشوی فرش دستبافت ، شست وشوی انواع موکت ، خدمات خشکشویی مبلمان ،  لکه زدایی و ترمیم و بازیابی رنگ  فرش و سایر خدمات فعالیت می کنند .  آیا سپردن فرش به هرقالیشویی کار درستی است ؟ در میان قالیشویی های متفاوت  انتخاب بهترین قالیشویی جهت انجام خدمات با کیفیت و با اطمینان بسیار اهمیت دارد .

قالیشویی ستارخان در منطقه الهیه آماده ارائه بهترین خدمات به شما دوستان می باشد.

تاریخچه

الهیه در گذشته شامل اراضی گسترده‌ای بوده که به محترم‌الدوله همسر امین‌الدوله(صدراعظم ناصرالدین شاه) تعلق داشته است. در آن زمان این محله را به نام خورآذین می‌شناختند. در آن زمان به کوشش امین‌الدوله کارخانه کبریت‌سازی در این محله دایر می‌شود. سرانجام میرزا جعفر حکیم الهی کلیه این زمین‌ها را خریداری می‌کند و نام آن را با الهیه تغییر می‌دهد.

باغ شرکت نفت که در گذشته متعلق به مستوفی خمسه بوده است در این محله واقع شده و در حقیقت یکی از سه باغ مهم محله الهیه است. محله الهیه از نظر امنیتی و سیاسی محله بسیار مهمی به شمار می‌رود و دلیل آن وجود سه باغ مهم در آن است که عبارتند از باغ سفارت آلمان، باغ سفارت ترکیه و باغ شرکت نفت.

 

امکانات تفریحی و رفاهی

محله الهیه پر است از مکان‌های تاریخی و دیدنی. باغ موزه هنر ایران، کافه سینما، موزه موسیقی ایران، موزه دکتر حسابی و … تعدادی از این آثار باستانی و دیدنی هستند. همچنین تعدادی از معروف‌ترین مجتمع‌های تجاری تهران مثل سام‌سنتر، و مجتمع تجاری مدرن الهیه در این محله واقع شده‌اند.

الهیه یکی از مشهورترین محله‌های شمال شهر تهران و شمیرانات است که در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. الهیه را بیشتر به خاطر اعیانی نشین بودن، سفارتخانه‌ها، باغ‌ها، برج های لوکس و مراکز خرید مجلل آن می‌شناسند.