خدمات قابل ارائه در سرویس مبل شویی:

خشکشویی مبلمان اداری و نشیمن خانگی
شستشوی مبلمان و خشکشویی مبل در منزل
شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل خارجی
شستشوی مبل چرم مصنوعی، سفید و رنگی
شستشوی مبل پارچه ای، مخمل، چرم،
شستشو و خشکشویی تشک خوشخواب یک نفره و دو نفره
خشکشویی و شستشوی صندلی میز نهارخوری
شستشوی مبل با دستگاه و با بهترین مواد شستشوی مبل
شستشو مبلمان بدون هیچ کثیفی در محل
خشکشویی مبلمان و مبل‌شویی در محل

این روزها مبل به اولین انتخاب برای نشیمن در خانه و اداره تبدیل شده است و تقریباً در هر خانه‌ای، انواع مبلمان را مشاهده می‌کنیم. مبل‌های راحتی، مبل‌های نشیمن، مبل‌های استیل و مبل‌های کلاسیک هرکدام زیبایی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. البته در کنار این زیبایی، گاهی مبل‌ها دچار کثیفی و آلودگی می‌شوند. همچنین ریختن چای، شربت و یا خوراکی‌های رنگی باعث می‌شود پارچه مبلی لکه شود و نیاز به شستشو پیدا کند؛ اما چطور باید مبلمان را تمیز کرد؟ حتماً خودتان نیز می‌دانید که امروزه به دلیل آپارتمان‌نشین شدن اکثر مردم، نیاز به شستشوی مبلمان در منزل بسیار کاربردی است؛ زیرا نمی‌توان هر زمان که نیاز به تمیز کردن مبل داشتیم، مبلمان را به مبل شویی انتقال دهیم و دوباره برگردانیم. اما وقتی به شستن مبل نیاز داشتیم به کجا مراجعه کنیم؟ اگر مبلمان خاصی داشته باشیم، به چه کسی برای شستشوی آن اطمینان می‌کنیم؟ از کجا فردی مطمئن را برای شستشوی مبلمان انتخاب می‌کنیم؟ خشکشویی مبلمان در منزل امکانپذیر است؟ بهترین مبل شویی تهران کجاست؟ و بسیاری سؤالات دیگر که در این زمینه برای شما به وجود خواهد آمد.

اگر شما هم به خدمات مبلشویی در غرب و شرق تهران و خشکشویی مبلمان در شمال و جنوب تهران نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین مرکز مبلشویی تهران در منزل خود دسترسی داشته باشید.

چه زمانی به مبل‌شویی در منزل نیاز داریم؟

برای همه پیش‌آمده است که بخواهند مبلمان و یا صندلی‌هایی میز ناهارخوری را شستشو دهند. درگذشته سختی این کار جایی بود که شما باید تمام وسایل را یک‌بار به محل شستشو انتقال داده و بار دیگر به خانه بازگردانید. امروز دیگر نیازی به جابه‌جایی مبلمان نیست و می‌توانید از خدمات خشکشویی مبلمان در منزل ستارخان استفاده کنید؛ اما به‌طور قطعی، موقعیت­هایی که در زیر بیان می­شوند، به خدمات مبل‌شویی در خانه نیازمند هستند:

 • هنگامی‌که مبلمان در آپارتمان بوده و جابه‌جایی آن مشکل باشد.
 • وقتی‌که زمان شستشو برای ما بسیار اهمیت داشته باشد.
 • وقتی بخواهیم از روش‌های جدید مثل مبل‌شویی با دستگاه استفاده کنیم.
 • هنگامی‌که بخواهیم از نحوه‌ی تمیز کردن مبل و شستشوی آن از لحاظ بهداشتی و شرعی اطمینان حاصل کنیم.

به‌طورکلی می‌توان گفت که استفاده از خدمات مبل‌شویی در منزل، روشی آسان برای حل مشکل کثیفی‌های مبلمان است که امروزه بسیاری از مردم به آن روی می‌آورند.

ستارخان چه خدماتی برای مبل‌شویی در منزل ارائه می‌کند؟

هر نوع کثیفی برای مبلمان رخ دهد، می‌تواند با خدمات مبل‌شویی برطرف شود و خشکشویی مبل در منزل، چیزی است که به‌راحتی مشکل شما را برطرف می‌کند و اجازه‌ی زندگی راحت‌تر را به شما خواهد داد. خدماتی که برای مبل‌شویی در تهران به شما ارائه می­شوند عبارت‌اند از:

 • خشکشویی مبلمان اداری و نشیمن خانگی
 • شستشوی مبلمان و خشکشویی مبل در منزل
 • شستشوی مبل سلطنتی، استیل، راحتی، کاناپه و انواع مبل خارجی
 • شستشوی مبل چرم مصنوعی، سفید و رنگی
 • شستشوی مبل پارچه‌ای، مخمل، چرم،
 • شستشو و خشکشویی تشک خوشخواب یک‌نفره و دونفره
 • خشکشویی و شستشوی صندلی میز نهارخوری
 • شستشوی مبل با دستگاه مخصوص و با بهترین مواد شستشوی مبل
 • شستشو مبلمان بدون هیچ کثیفی در محل

البته خدمات مربوط به شستشو مبلمان، گستردگی زیادی دارند و به نسبت جنس مبلمان، روند شستشو آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. البته ستارخان هر خدمتی که برای شستن مبل در منزل نیاز داشته باشید را به شما ارائه می‌کند.

روند سفارش خدمات مبل‌شویی در ستارخان چگونه است؟

ثبت سفارش خدمات مبلشویی شما رایگان بوده و شما می‌توانید با تماس ، مشکل خود را با متخصصان ما درمیان بگذارید.

لازم است بدانید که به‌طور مثال، شستشوی مبل پارچه‌ای، شستشوی خوشخواب، شستشوی صندلی ناهارخوری و تمام مواردی که در نظر دارید، با یکدیگر متفاوت هستند و باید متخصص را در جریان امور قرار دهید.

هزینه مبل‌شویی در تهران چقدر است؟

شستشوی مبلمان پارچه‌ای با شستن مبل چرمی فرآیند متفاوتی دارد. همچنین قیمت شستشوی مبلمان، به تعداد مبل وابسته است. قیمت شستن تشک خوشخواب و تشک دوبل نیز تفاوت‌هایی باهم دارند؛ اما ویژگی ستارخان این است که با شفافیت قیمت‌ها (که در بالای همین صفحه مشخص شده) به شما کمک می‌کند تا قبل از شروع خدمات، از قیمت آن آگاه باشید و بتوانید تصمیم مناسب‌تری برای شستن مبلمان منزل بگیرید. متخصصان ستارخان نیز قبل از شروع خدمات قیمت نهایی آن را به شما اعلام می‌کنند.

چطور به خدمات خشکشویی مبل در منزل ستارخان اعتماد کنم؟

چه به دنبال شستن مبلمان باشید و چه به فکر شستشوی خوشخواب باشید، ستارخان بهترین انتخاب برای شا خواهد بود؛ زیرا ستارخان برای هر خدمتی که نیاز داشته باشید، بهترین‌ها را به شما معرفی می‌کند. ستارخان این اطمینان را به شما می‌دهد که بهترین متخصصان برای خشکشویی مبل در منزل را در اختیار شما قرار دهد.

اگر به خدمات خشکشویی مبلمان در تهران نیاز دارید، اگر تصمیم به مبلشویی در منزل گرفته اید و اگر قصد شستن خوشخواب، صندلی نهار خوری و دیگر مبلمان منزل را دارید، همین حالا می‌توانید سفارش خود را در ستارخان ثبت کنید و از خدمات مبل‌شویی در خانه خود بهره ببرید.