قالیشویی ادیب

 

قالیشویی ادیب ستارخان با کادری مجرب و حرفه ای همواره تلاش دارد تا با ارائه خدمات با کیفیت و مورد نیاز، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. خدمات ما به عنوان یک قالیشویی تمام اتوماتیک و مکانیزه با مواد درجه یک و روز دنیا انجام می شود.

ما به عنوان یک قالیشویی خوب در توحید علاوه بر شست و شوی شرعی و اسلامی و بدون ایجاد چروک و شکستگی انواع فرش، موکت، قالی، قالیچه، مبل و …، کلیه خدمات جانبی نظیر رفو، تعمیر و مرمت فرش های شما را نیز انجام خواهیم داد. انواع خدمات ما بدون تعطیلی به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی با تحویل فوری ارائه می شود.

محدوده ادیب کجاست؟

ادیب (پارک) در محله قیام تهران و خیابان ادیب الممالک واقع شده است. این بوستان یکی از دو بوستان در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان و پاساژ هیمالیا و همچنین حسینیه انصار الحسین، بیمارستان سوم شعبان، مجتمع فرهنگی انصار، مجموعه ورزشی ادیب و دفتر مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی قرار گرفته است.

 

چند نکته مهم برای شستشوی فرش در خانه

شستشوی فرش در منزل یکی از سنت های قدیمی اغلب ما ایرانیان است. همانطور که حتما می دانید شستن فرش در منزل بایستی حداقل هر 6 ماه یا یکسال یک بار انجام شود. امروزه با وجود قالیشویی های مکانیزه و معتبر همچون قالیشویی محدوده اندرزگو اغلب افراد ترجیح می دهند تا شستن فرش های خود را به راحتی به قالیشویی بسپارند اما هنوز هم برخی افراد ترجیح می دهند تا شستشوی فرش را خودشان در منزل انجام دهند. بنابراین چنانچه قصد شستن فرش در منزل را دارید، نکات زیر می توانند به شما در شستن بهتر فرش کمک کنند:

1.قبل از شستشوی فرش تست رنگ انجام دهید

رنگ پس دادن فرش یکی از معضلات اصلی شستشوی فرش در خانه است. اگر اولین بار است که می خواهید فرش خود را بشویید و یا از رنگ دادن فرش خود مطمئن نیستید، می توانید تست رنگ فرش را پیش از شستشو انجام دهید.

برای این منظور ابتدا گوشه ای از فرش را که خارج از دید است، خیس کنید. یک دستمال سفید رنگ و یا رنگ روشن را که رنگ بر روی آن مشخص باشد را بر روی قسمت خیس فرش قرار دهید. اگر پس از خشک شدن فرش، دستمال رنگی شده بود، فرش شما پس از شستشو رنگ پس می دهد. در این حالت بهتر است از شستن فرش در منزل خودداری کرده و شستشوی فرش خود را به یک قالیشویی حرفه ای نظیر قالیشویی در اندرزگو بسپارید. چرا که با این کار رنگ فرش شما از بین می رود و بایستی هزینه زیادی را بابت ترمیم فرش پرداخت کنید.

2. از مواد شوینده مناسب استفاده کنید

استفاده از شوینده های غیر استاندارد برای فرش، می تواند موجب آسیب دیدن اعم از رنگ پریدگی و یا پوسیدگی فرش شود. بنابراین انتخاب یک شوینده مناسب در شستشوی حرفه ای فرش در منزل نقش به سزایی دارد.

3. خواب فرش را در شستن مدنظر قراردهید

یکی از نکات مهم شستن فرش در منزل، شستن موافق با خواب فرش است. در صورت عدم توجه به این موضوع، احتمالا باعث از بین رفتن خواب فرش شده و مجبور خواهید شد تا از خدمات ترمیم خواب فرش قالیشویی ها استفاده نمایید.

4. خشک کردن فرش را جدی بگیرید

خشک نکردن کامل فرش در منزل، می تواند باعث زودتر کثیف شدن فرش مرطوب شده و یا موجب کپک زدن فرش شود. همچنین خشک نکردن صحیح فرش نیز می تواند موجب آسیب هایی نظیر تاخوردگی و یا چروک شدن فرش شود. همچنین فرش های دستباف معمولا در معرض نورخورشید دچار رنگ پریدگی می شوند. با توجه به نکات گفته شده بهتر است خشک کردن فرش در منزل را جدی بگیرید و یا از خدمات قالیشویی نزدیک اندرزگو استفاده کنید.

قالیشویی ادیب

تمامی خدمات قالیشویی ستارخان اعم از قالیشویی و موکت شویی و حتی مبل شویی با ارائه ضمانت نامه و گارانتی کتبی ارائه می شوند. این کارخانه مجهز به دستگاه های به روز قالیشویی بوده و فرش ها را براساس نوع آن ها به طرق مختلف شستشو می دهد. سرویس دهی ما به صورت 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و یا ثبت سفارش آنلاین انجام خواهد شد. شما می توانید به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز با مراجعه به وبسایت ما، سفارش خود را ثبت نموده و خدمات مورد نظر خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید